HAKKIMIZDA

2010 yılından itibaren araç kaldırma ekipman ve garaj sistemleri üzerine tüm Türkiye çapında müşterilerine standartların üzerinde hizmet ve çözüm sunmak ilkesini benimsemiş tüm Türkiye’de seçkin yetkili servislerin ve özel firma garajlarının tercihlerinde ön planda yer almayı başarmıştır.

 

ST TEKNİK SERVİS 2021 yılında tüm Türkiye çapında müşterilerine profesyonel ve prezantabl hizmetini sunmaya devam etmektedir. Tüm Türkiye de etkin servis ağına sahip olarak müşterilerine memnuniyet ve etkin bir servis deneyimini bırakmaya devam etmekte hizmetlerini sürdürmektedir.

 

ST TEKNİK SERVİS müşterilerine güven ve sadakatin örneklerini teşkil eden çalışmalarından dolayı kendi bünyesindeki yetki belgeleri ve kadrosunda bulunan ekibi ile müşterilerinin her sorununda yanlarında, ekibi ile en kısa sürede çözüm odaklı çalışma profilini benimsemiş etkin ve deneyimli kişiler tarafından hizmet sunmaktayız. Çalışılan her bir firma için istenilen belgeler, kontroller ve bakım işlemlerini eksiksiz bir şekilde müşterilerine sunmaktadır.

 

ST TEKNİK SERVİS olarak müşterilerimize minimum maliyet/maksimum hizmet ve performans deneyimini sunmaktayız.

 

Siz değerli müşterilerimizi aramızda görmekten mutluluk duyarız.

 

ST TEKNİK SERVİS

ST Teknik Servis olarak sizlere nasıl yardımcı olabiliriz.